Skip to content Skip to footer

Huhtikuun Show&Dinner illat

Kuopion Ohjelmaravintola Maximin kevätkaudella on nyt tarjolla kuukausittain vaihtuva Show & Dinner -menu valikoiduille keikkailloille. Kevään artistikattauksessa ovat mukana muun muassa:

Pe 4.4. Janna (illallislippujen myynti päättyy 1.4.)

To 10.4. Sir Elwood Duo (illallislippujen myynti päättyy 7.4.)

Pe 11.4. Laura Voutilainen (illallislippujen myynti päättyy 8.4.)

La 12.4. Salaisuuksien Yö (illallislippujen myynti päättyy 8.4.)

To 17.4. Pauli Hanhiniemen Perunateatteri (illallisliput on loppuunmyyty)

Katso huhtikuun koko artistikattaus täältä. Tarkemmat tiedot menusta löydät kunkin tapahtuman tiedoista. Illallisliput ovat ostettavissa ennakkoon Tiketistä pääsylippujen yhteydessä tai erikseen Sawohousen verkkokaupasta

Ennakkoon varattavissa olevat pöydät katetaan esiintymissalin puolelle, jossa voit nauttia illallisen seuraten samalla esitystä. Pöytäpaikat ovat numeroimattomia 2-8 henkilön pöytäryhmiä ja pöytäpaikat täytetään saapumisjärjestyksessä. Show & Dinner -ruokailu alkaa tunti ennen illan show-aikaa. Seurueittain jaettavat herkulliset alkupalat on katettu pöytään valmiiksi ja illan pääruoka ja jälkiruoka tarjoillaan pöytiin esityksen lomassa.

Maksimoi keikkakokemuksesi Ohjelmaravintola Maximin Show & Dinner keikoilla!

Maksimoi keikkaelämyksesi illallisella

Show & Dinnerit nyt myynnissä

OSTA LIPPU